Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhodnutí

3. 5. 2012

Jednoho krásného dne jsem si uvědomila, že už mám práce v bankovnictví a v ČR dost a že tedy zkusím něco jiného, nového. Nikdy dříve jsem jen tak na blint nevycestovala, ale vždy mě to lákalo. A teď dozrál ten správný čas, abych to udělala.

Před dvěma lety jsem navštívila Londýn a byla jsem pěvně rozhodnuta se tam vrátit, takže moje volba logicky směřovala sem. Není potřeba žádné vízum a pokud člověk chce, práci najde. Koupila jsem tedy letenku a zajistila ubytování na první dvě noci v penzionu, abych neskončila pod mostem . Práci jsem chtěla hledat až na místě, protože je to nejlepší. Těšila jsem se také, že cestu ze začátku pojmu dovolenkově a nasaji atmosféru Londýna. Jenže, co čert nechtěl...

Kamarádka Iva psala na FB, zda někdo nechce její práci a bydlení v Brightonu. Takže jsem jí napsala a slovo dalo slovo a jsem zde. Nakonec je tedy vše jinak, ale to vůbec nevadí.

Od dnešního dne bydlím na Phoenix Rise. Je to klidná čtvrt, 10 minut do centra, k moři i obchodům. Foto zde.

Její práce také nevyšla, manager se zatím nijak nerozhodl, ale netrápí mě to. Chci Brighton nejrpve trochu poznat a rozkoukat se a pak pomalu začít s hledáním práce.

Prozatím si tedy užívám klidu a anglického počasí - dnes celý den propršený .

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ahooj

(Jana, 31. 10. 2013 11:50)

Ahojky,
jak jsi dopadla s tou prací? Já jsem zde 2 mesice a pořád jsem nic nenašla.Napsat můžeš na mail jane82k@hotmail.com

Ahooj

(Veronika, 25. 1. 2013 15:06)

Ahojky jsi stále v Brightonu???? ozvi se mi prosím na e-mail Veronikamalinska@seznam.cz

Re: Ahooj

(Nig, 6. 3. 2013 0:03)

Ahoj holky. Jste teď v Brightonu? v létě se tam chystám a hledám summer-job